Ranking internetu mobilnego

Przed Tobą najlepszy ranking internetu mobilnego w Polsce! Usiądź wygodnie i sprawdź z jakiej oferty warto obecnie skorzystać!

Szukasz internetu mobilnego? Najlepszego, najtańszego – najbardziej opłacalnego? Śledź nasz ranking internetu mobilnego. Z nami wybierzesz najlepszą ofertę!

Ranking internetu mobilnego

Operatorzy komórkowi oferują dziesiątki pakietów internetu mobilnego. Ich ceny zaczynają się od kilkunastu złotych, a najdroższe kosztują nawet około stówy. Ułatwiamy w wyborze najlepszej oferty – specjalnie dla Ciebie dokonaliśmy preselekcji i wybraliśmy 5 bardzo ciekawych ofert w różnych widełkach cenowych!

lajt mobile 100+200 GB

W sieci www znajdziesz kilka podobnych ofert – net mobilny z transferem 100 GB, a do tego kolejne 200 GB udostępnianych w godzinach nocnych. Wirtualna sieć lajt mobile oferuje to w najlepszej cenie.

Za jedyne 39,99 złotych otrzymasz transfer 300 gigabajtów, z czego 200 GB lajt udostępnia w godzinach nocnych, tj. 1:00-8:00 rano. Przez dzień masz do dyspozycji 100 GB na miesiąc, a więc nieco ponad 3,3 gigabajta na dobę. Chyba nieźle? Tym bardziej, że w lajcie masz umowę bezterminową! Paczka 100+200 GB udostępniana jest oczywiście w standardzie LTE.

Plush 40 GB na start

A może prawie 4 dychy to nieco zbyt dużo? Za jedyne 25 złotych masz tańszą alternatywę – Plusha z transferem 40 GB/miesiąc.

40 gigabajtów to co prawda nie to samo, co 100/200 GB w lajcie, ale tyle zyskasz na dobry początek. Im dłużej jesteś u tego operatora, tym więcej GB zyskujesz (podobnie jak w jego abonamencie – zobacz na ranking ofert komórkowych). 40 GB otrzymasz na samym początku, ale już po 12 miesiącach w tej samej cenie będziesz miał aż 120 GB! Umowa również jest na czas nieokreślony.

OTVARTA 100+200 GB

W ofercie polskiej sieci OTVARTA znajdziesz praktycznie ten sam pakiet, co w lajt mobile. Oferty obu operatorów wirtualnych różnią się szczegółami.

Po pierwsze, OTVARTA jest o parę złotych droższa. Kosztuje 44,99 lub 49,99 złotych. Skąd te dwie ceny? A wolisz zmienne (dynamiczne) czy stałe IP? Jeśli to drugie, to dopłać piątaka i ciesz się świetnym pakietem za niecałe 50 złotych! Tym bardziej, że ponownie dostaniesz 100+200 GB w nocy, ale nie od 1:00 do 8:00, lecz w godzinach 0:00-8:00. Trochę dłużej niż w lajcie. Poza tym OTVARTA oferuje w niektórych rejonach 5G, a także umowę na czas nieokreślony!

Play 10 GB

10 gigabajtów to mało, nie tylko w naszym rankingu, ale i w całym 2020 roku. Nie jest to oferta dla każdego, ale kto wie – może właśnie Ty szukasz czegoś niedrogiego? Może akurat starczy Ci transfer 10 GB?

Możesz go traktować jako pakiet zapasowy. Elastyczna oferta Play 10 GB świetnie się do tego nada, bo będziesz płacił tylko wtedy, gdy będziesz z niego korzystał! A jeśli nie korzystasz? To proste – wtedy nie płacisz! To genialna oferta internetu mobilnego dla mało wymagających internautów. Ważna rzecz: umowa jest bezterminowa, tj. podpisywana na 30 dni.

nju mobile 40 GB

Internet mobilny nju jest podobny do Plusha. A nawet bardzo podobny, tyle że działa na zasięgu Orange. Poza tym jest jeszcze parę różnic.

Wyższa jest cena – nju internetowy 40 GB kosztuje 29 złotych, jest więc o te 4 złote droższy. Dostaniesz jednak tam samo 40 gigabajtów, a nju też daje bonus za lojalkę. 120 GB w tej samej cenie? Nie ma sprawy! Transfer rośnie jednak dwukrotnie dłużej – zamiast po roku, 120 gigabajtów zyskasz po 24 miesiącach. Nie zmienia to faktu, że jest to bardzo korzystna oferta. Podobnie jak w Playu, w nju też nie płacisz, jeśli nie korzysta z jego internetu mobilnego. Umowa jest bezterminowa.

Premium Mobile 25 GB

Premium Mobile i jego pakiet z 25 gigabajtami to oferta pośrednia. Nie jest ani najtańsza, ani najdroższa. Jest po prostu niezła i warto z niej skorzystać!

Za dokładnie 24,70 złotych otrzymasz 25 GB LTE. Dodatkowe zalety? Umowa bezterminowa i zasięg Plusa – jeżeli w Twojej okolicy Zieloni mają mocny sygnał, to tym bardziej warto skorzystać z usług Premium Mobile!

Źródło zdjęć: pixabay.com

Przeczytaj też:

REKLAMA

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *